Rendezvények, versenyek

Várjuk csapatok, társaságok jelentkezését saját horgászversenyek vagy egyéb rendezvények lebonyolításának céljából.
Előre egyeztetve a teljes tó területe is lefoglalható.

IdőpontMegnevezésMax létszám/ csapatJelentkezés

2021.08.29.

Sándor Tó Szuper kupa Döntő
24
info@naphalkft.hu vagy 70 6079874

2021.08.15.

Augusztusi Amurok kupa
20
info@naphalkft.hu vagy 70 6079874
2021.08.06.08I.Sándor bojlis verseny
info@naphalkft.hu vagy 70 6079874
2021.07.25.
III. Finomszerelékes horgászverseny
20
info@naphalkft.hu vagy 70 6079874
2021.07.11.
Sándor Tó Szuperkupa 2.forduló
24
info@naphalkft.hu vagy 70 6079874
2021.06.19-20.Páros 24 órás Horgászverseny20
info@naphalkft.hu vagy 70 6079874
2021.06.06.Sándor Tó Szuperkupa 1.forduló24
info@naphalkft.hu vagy 70 6079874
2020.10.25.Őszi Pontyok Kupa15
info@naphalkft.hu vagy 70 6079874
2020.09.19.Szezonzáró páros pontyfogó kupa15
info@naphalkft.hu vagy 70 6079874
2020.08.15.I. Augusztusi amurok kupa15
info@naphalkft.hu vagy 70 6079874
2020.07.11.II.Finomszerelékes Horgászverseny20
info@naphalkft.hu vagy 70 6079874
2020.06.06-07II. 24 órás csapat verseny15 csapatinfo@naphalkft.hu vagy 70 6079874
2020.05.23I. Sándor tó kupa30 fő info@naphalkft.hu vagy 70 6079874
2019.08.24.I.Finomszerelékes Horgászverseny25 fő
info@naphalkft.hu, tel. vagy személyesen
2019.08.11.Gyerek Horgászverseny30-35info@naphalkft.hu, tel. vagy személyesen
2019.07.13-14.24 órás csapat verseny15-18 csapatinfo@naphalkft.
hu
2019.06.01.“Apja fia!” verseny15 csapatinfo@naphalkft.hu
2019.04.20.1. Pontyfogó verseny29 főinfo@naphalkft.hu
2019.03.30.Évadnyitó amatőr horgászverseny15 csapat info@naphalkft.hu

Szuperkupa Eredmények és helyezési táblázat

sorszCsapatnév/versenyző1 forduló2 forduló3 fordulóÖsszesítetAktuális helyezés
1Varga Gábor 11113257
2Lakatos Erik479204
3Petri Tamas823124312
4Martonosi Attila169154011
5Kismok Tibor1510184312
6Dinnyés Ferenc141383510
7Dinnyés Norbert1254215
8Nagy T111863510
9Suhajda Csaba3110143
10Gáspár Róbert2114175215
11Horváth Zsolt1843257
12Kalló Róbert10167339
13Koter István2123145817
14Batári Ferenc7616298
15Tóth Józsi912234413
16Almási László238235416
17Erdős Károly6151226
18Tallér István 1923236519
19Jarábik Csaba2318236418
20Domján Zsolt23271
21Ferenczi Viktor525122
22Rácz Gábor2023236620
23Gyöngyi István1717114514
Suhajda CsabalegnagyobbhalPonty12,74Kg